עריכת סרטונים – כיצד לעשות את הדברים נכון ולא לבזבז זמן וכסף מיותרים

מתחתנים ? אם כך בוודאי שמעתם על הטריינד החדש של הפקת סרטון הזמנה לחתונה. אז אם חשבתם לעשות זאת בעצמיכם כדאי שתקראו את זה :

כאשר אתם מתחילים לערוך את סרטון ההזמנה לחתונה/לאירוע המטורף שתכננתם וחשבתם עליו רבות , עליכם להבין את החשיבות הרבה של הסאונד בסרטון עצמו . אתם יכולים לערוך את הסרטון ברמה הגבוהה ביותר , אך אם איכות הסאונד תהיה ירודה, יצא שכרכם בהפסדכם. למשל , אם צילמתם את הסרטון במצלמה , איכותית ככל שתהיה , אם אין לכם את הציוד המתאים לנטרול רעשי הרקע ולהגברת ובידוד הצלילים , לא תגיעו לאיכות סרטון גבוהה. וזה דבר הניכר אצל חובבנים . החברים שיקבלו את ההזמנה לחתונה/ לאירוע שהכנתם , כבר לא יראו את הסרטון יותר מפעם אחת , אם בכלל ..

ולכן אחד הדברים החשובים ביותר  , בעריכת סרטונים , הינו התפעול הנכון ועריכת הסאונד של הסרטון וזהו דבר שאנו ממליצים לא להתעלם ממנו ולהשקיע בו את מירב המאמצים באם החלטתם להפיק את הסרטון בעצמיכם.
לכן כאשר אנו עורכים סרטונים , אנו משתמשים בציוד המתאים והמקצועי ביותר ללא פשרות על מנת להפיק את הסרטון האולטימטיבי עבור הלקוח , ולא פחות מכך , לערוך את הסרטון בצורה נכונה , עם תוכנות מקצועיות ולא עם תוכנות "חינמיות" לעריכת סרטונים .
נכון הדבר שיש כאלו האומרים שגם אם איכות הסאונד בזמן הקלטת הסרטון לא היתה מספיק טובה , ניתן להתגבר עליה בתוכנת עריכת הסרטונים , אך צריך לדעת שלא כל דבר ניתן לשיפוץ על ידי תוכנה ולקחת זאת בחשבון מראש.

ניתן כמובן להשכיר ציוד ליום צילומים לצורך הפקת הסרטון , אך יש לדעת כי אלו עלויות לא נמוכות כלל ( יכול להגיע לכמה אלפי שקלים ) .
אצלינו באנימיישן הבינו את הבעיה ולכן , אנו מציעים פיתרון לדבר : במקום לערוך את הסרטון בעצמיכם ולבזבז זמן ואנרגיות וכמובן כסף מיותר . אנו נותנים לכם את הכל במחיר של עריכת הזמנה רגילה .
לפרטים נוספים ניתן ליצור עימנו קשר  על מנת להפיק לכן את הסרטון הבא שלכם:

Recommended Posts